Kurumsal

başkanın mesajı

 Uçsuz bucaksız evrenin içerisinde minicik bir nokta hükmündeki DÜNYA adlı gezegenin varisi olarak yaratılmış İNSANOĞLU.. Olağanüstü yeteneklerle donatılan bu varlığın diğer tüm yaratıklara egemen olması sağlanırken aslında kendisinden, üzerinde yaşadığı yer küreyi olumlu anlamda geliştirip bayındır hale getirmesi beklenmiş. Yaradılışındaki cevher bu şekilde kodlandığından bayındırlık yönündeki gelişimin çevresine, yeryüzünde yaşayan diğer mahlûkata ve var olan ekolojik dengeye zarar vermeden binlerce yıl süregelmiş. Ne olmuşsa olmuş, özünden kopan insanoğlu somut ve soyut değerlerinden uzaklaşıp bugün içinde yaşadığımız kargaşa dolu uyumsuz yaşam koşullarına düçar olmuş.

İşte bu farkındalığa sahip bilinçli birkaç cesur girişimcinin 2006 yılında mütevazi birikimleriyle kurdukları ilk şirketimiz zamanla büyüyüp gelişerek 2017 yılının son aylarında Trend Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ye dönüştü. Aynı günlerde hisselerini İstanbul Menkul Değerler Borsasında işleme alan şirketimiz yeni bir vizyon ve çok daha güçlü adımlarla yatırımlarına devam etti.

Sahip olduğumuz vizyon, bizleri daha fazla yeşile sahip, dünyanın ve insanlığın geleceğine daha saygılı, sektöründe teknolojinin tüm yeniliklerine hızlıca uyum sağlayan, mimari estetiği doğanın naturel örtüsüyle bağdaşık kullanabilme ve optimum kazançları sağlama yeteneklerimizi geliştirmeye itecek. Gelinen noktada artık sadece para kazanma hedefi yerine, hem maddi kazanç elde etme, hem de insanlığın saygın değerlerinin yüceltilmesi vazgeçilmez ülkümüz olacak. 

100. Kuruluş yılını kutladığımız canımızdan değerli ülkemizin daha nice yüzyıllar kalkınmış ve payidar olarak gelişip güçlenmesi için var gücümüzle çalışıp terlemekten vaz geçmeyeceğiz. Hiç şüphemiz yok ki Türkiye ve asil Türk Milleti buna değer… İnancımız odur ki; Gelecek Türkiye’nin ve Türkiye’nin Geleceğine İnananlarındır. Trend GYO hep olduğu gibi KAZANÇLI YATIRIMIN MİMARI olmaya devam edecektir.

Saygı ve sevgilerimle

Alaeddin Şengüler / Yönetim Kurulu Başkanı

hakkımıZDA

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Trend GYO) 06 Eylül 2006 yılında yabancı sermayeli bir şirket olarak İstanbul’da kuruldu.

Kuruluşundan bugüne çeşitli projelerde finansman verimliliğine haiz gayrimenkul geliştirme yatırımlarına öncülük eden şirketimiz, çok sayıda konut, rezidans ve üniversite binasını ülkemize kazandırdı.

TREND GYO; mükemmel konumlarda, proje analizi kusursuz yapılmış gayrimenkulleri piyasa beklentilerini karşılayan en modern yöntemlerle geliştirip dünya standartlarında inşa ediyor. İlkemiz, müşterilerimizin memnun ve her projemizden kazançlı çıkmalarını sağlamaktır.  

Müşteri mutluluğu odaklı bir anlayışa sahip olan şirketimiz, “Kazançlı Projelerin Mimarı” olma düsturuyla yola çıkmış; iş paydaşları, hissedarları ve müşterileriyle bir değil her projede yan yana olmayı ülkü edinmiştir. 

Ele aldığı gayrimenkul projelerinde piyasa ve yatırımcı beklentilerini tatmin ederek kârlı bir şirket olmayı başaran TREND GYO, müşteri ve yatırımcılarının devamlılığını esas almaktadır. 

18 Şubat 2018’de Borsa İstanbul’da halka arzını gerçekleştiren şirketimiz, kamuya  açık bir şirket olmanın getirdiği ticari sorumlulukla yoluna devam ediyor. 

TREND GYO Yönetim kadrosu, çalışanları, tedarikçileri ve taşeronları, sahip oldukları tecrübe ile yurtiçi ve yurtdışındaki gelişmeleri takip ederek, müşterilerine en iyi ve tatminkâr hizmeti vermek için yılmadan çalışmaktadır.

VİZYON

Vizyonumuz; şeffaflık, güvenilirlik, estetik ve çevreye saygıyı ön planda tutarak istikrarlı şekilde büyürken Türkiye'nin sektöründe lider, yenilikçi ve inovatif şirketlerinden biri olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz; güven, konfor, kalite ve estetiğin bir arada bulunduğu, hayatı kolaylaştırırken doğayı da koruyup “insan” gereksinimlerini karşılayan, gelişen teknolojiyle uyumlu sürdürülebilir yaşam alanları sunan projeler geliştirmektir. Böylece bize inançla omuz vermiş hissedarlarımızla birlikte yüksek kârlılığı sağlayıp istikrarlı şekilde büyümeyi başarmaktır.

Değerlerimiz

Şeffaf, sürdürülebilir, yaşam haklarına saygılı, gelişimi temel alan ve kârlılık esaslı bir değerler sistemi oluşturmak hedefimizdir.

Gerek proje aşamasında gerekse satıştan sonra müşterimizin yanında olup ürünümüze sahip çıkmak görevimizdir.

Üretim ve ticaretimizin her aşamasında saygın ve tercih edilir bir firma olarak anılmak hedefimizdir.

İnsan kaynağımızı önemsemek, verimliliklerini artırarak sürekli öğrenen bir kadro organizasyonu oluşturmak görevimizdir.

İş ahlâkı, dürüstlük, ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak ilkemizdir.

Ticari faaliyetlerimizle ülkemiz ekonomisine güç katmak; şirketimizi ve ülkemizi geleceğe taşıyacak projelere imza atmak vazgeçilmez gayemizdir.

Bize Ulaşın